eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz

Výročí 10 let firmy, červen 2000

Aktivity firmy Černý se začaly rozvíjet již počátkem roku 1990, takže v červnu letošního roku jsme na Studnických Pasekách oslavili 10 let trvání firmy. Základem pro vznik firmy byl program RPO. Zároveň s jeho tvorbou se firma od počátku věnovala službám, konzultacím a školení. K tomu později přibyl i prodej hardware a v roce 1999 také prodej a servis kancelářského, komunikačního a databázového software společnosti Software602. Produkty Software602 nejen prodáváme a podporujeme, ale také testujeme přímo v našem firemním prostředí.


Již 10 roků na trhu …

Dne 6. června 2000 měla naše firma narozeniny. Bylo jí už 10 let, a tak jsme oslavovali. 9. června 2000 se sešli spolupracovníci, zákazníci, hosté, přátelé a známí na Studnických Pasekách. Oslavě vévodilo heslo: „Deset roků makáme, dnes už ani slovo o práci“. Hříšnici, kterým to přece nedalo a byli přistiženi při řešení pracovních problémů, se mohli vykoupit vykonáním drobného úkolu (u baru). Všichni užívali krásného počasí u pečeného prasete a točeného piva. Mnozí se vydali na vycházku na Paseckou skálu, kde cestou mohli otestovat svoje vědomosti hledáním odpovědí na řadu otázek (víte třeba, co znamená věta „Noli tangere meos“?).

Zvečera, v části mírně oficiální, pan Pavel Černý přednesl řeč: zavzpomínal na časy minulé, zhodnotil současné dění ve firmě, poděkoval všem za všechno a promluvil i o čase budoucím. A když se zdálo, že je řečí dost, zasáhla jednotka rychlého antipracovního nasazení Pat a Mat. Dlouho do noci pak byla dobrá nálada s písničkami při kytaře. Hosté, kteří zůstali do soboty a neděle, využili dny volna k výletům po okolí.

Prostě – oslava se zdařila, a proto znovu s chutí do práce...

Momentky

Nalevani pripitku
Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 284970.