eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz

Kola Libava, Kunžák, květen 2003

Jak víte z našich emailových zpráv, pořádáme pro zaměstnance, pro vás uživatele a naše známé cyklistické výlety po českých a moravských krajích. V letošním roce jsme stihli dokonce tři několikadenní cyklistické akce: Libavá a Rožnovsko, Česká Kanada a poslední akce byla v září do okolí Hlinska v Čechách.

Začátkem května jsme vyjeli na Libavou do vojenského prostoru, který je otevřen pro veřejnost pouze 1. května (http://www.velkabystrice.cz). Bylo krásné jarní počasí, stromy právě v rozpuku a čerstvě zelená tráva. Někteří cyklisté zvládli 50 km a pěší 22 km. Z vrchu Bílý kámen byl vidět ještě zasněžený Praděd. Ubytováni jsme byli v hotelu Stadion v Rožnově, takže druhý den bylo cyklo z Třeštíku do příkrého stoupání na Radhošť a do Rožnova. Opět bylo krásně a daleké rozhledy, pěší viděli z vrchu Vysoká až na Velký Rozsutec. Pak plavání v bazénu zotavilo unavená těla a po večeři jsme se sešli u písniček s kytarou. Třetí den jsme vyjeli do Valašského Meziříčí – přes kopečky. Počasí se pohoršilo, asi tak ve dvou třetinách cesty začalo silně pršet, proto jsme poseděli v restauraci a pokračovali dál již autobusem, který tam pro nás dojel. Když přestalo pršet, zbyl nám ještě čas na návštěvu hradu Helfštýna, kde se právě dojížděl maratón na kolech (http://www.selasport.cz/index.php?pT=asm).

Koncem prázdnin jsme projeli Českou Kanadu. Ubytováni jsme byli v rekreačním středisku Eden v Kunžaku a odtud jsme podnikali výlety. První den přes Slavonice do Kunžaku, druhý den autobusem do Nové Bystřice a pak na kolech do rakouského Listschau, další den na kolech na hrad Landštejn a zpět a čtvrtý den okruhem do Jindřichova Hradce, kde na nás čekal autobus. Jezdili jsme v menších skupinkách, každý si podle svého tempa a sil mohl upravit navržené trasy, zastavit u některého rybníka na vykoupání. Je zde krajina dosti podobná naší vrchovině kolem Žďáru nad Sázavou, ale je méně obydlená. Stále je vidět, že zde bývalo uzavřené pohraniční pásmo. Počasí bylo nádherné až na jednu bouřku v noci, ale ta jen pročistila vzduch v letošním horkém létě.

Na polovinu září pro nás připravila rodina Konečných z Hlinska v Čechách výlety v okolí jejich bydliště. Odvezli nám zavazadla ze Žďáru do Hlinska a my jsme vyjeli na kolech přes naši vrchovinu. Druhý den jsme navštívili Ležáky, prohlídli si skanzen na Veselém kopci a mnoho dalšího. Třetí den jsme se vraceli domů jinou cestou na kolech zpět do Žďáru nad Sázavou.


01 02

03

04
05
Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 284937.