eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz

Kola Březiny, září 2004

Obec Březiny je typická vysočinská osada s chalupami roztroušenými po úbočích táhlého údolíčka. Leží v jedné z nejkrásnějších partií Žďárských vrchů.

Využili jsme možnost ubytování v jedné z takových chalup a v pátečním odpoledni jsme vyjeli ze Žďáru na kolech přes Tři studně, Krátkou, Blatiny a Milovy do Březin.

Nebylo nás mnoho, k večernímu posezení postačila kuchyň, byla pohoda. Ráno jsme se probudili do rozzářeného záříjového dne s jinovatkou na zemi, která však s vycházejícím sluncem rychle mizela.

Sobotní den jsme využili k výletu do Toulovcových Maštalí. Celá trasa vede velmi příjemnou krajinou s poklidnými osadami. Samotné Toulovcovy Maštele jsme prošli pěšky.

V neděli opět po vlastní ose cesta do Žďáru, tentokrát jsme zvolili jinou trasu a to přes Svratku a Herálec. Cestou jsme zvládli i sbírání hub.

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 284919.