eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz

Kola Šumava, srpen 2005

Šumava je pro cyklisty jako stvořená a hlavní trasoň Pavel se sem rád vrací. Jde tedy již o několikátou šumavskou akci a kousek ze srpnové šumavské atmosféry je cítit z následujících fotografií.

Dopravu tentokrát zajistila cestovní kancelář ALPIN TOUR, viz. plachta na přívěsu na první fotografii. Bohužel mezi Třeboní a Českými Budějovicemi se kolečko polámalo a my jsme ztrávili neplánované tři hodiny v blízké restauraci za průběžného zpěvu a konzumace.

   

Určitým pozitivem této události bylo to, že než jsme dojeli do Volar, tak přestalo pršet a my jsme první trasu Volary - Nové Hutě jeli po sice mokré silnici, ale již bez deště.

Ráno zahájeno údržbou kol a poté jedeme z Prášil přes Plešné jezero a Poledník do Modravy a dále přes Kvildu zpět do Nové Hutě.

Večery jsou samozřejmě naplněny zábavou, hrami a spoustou legrace.

Další den putujeme okolo Antýglu a Vydry, část cesty jedeme okolo Tetovského kanálu, zavítáme také do Luzenského údolí.

 

Další část putování nás přivedla k pramenům Vltavy, na Knížecí pláně, k chatě Polka a následně zpět do Nové Hutě. Poslední den nakládání kol, odjezd domů, cestou delší zastávka v Českém Krumlově, prohlídka nádherného města na Vltavě.

 
Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 285014.