eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz

Kola Chlum u Třeboně, srpen 2007

Cílem této pětidenní cykloakce konané od 15.8. do 19.8.2007 byla poměrně široká oblast od České Kanady přes Třeboňskou pánev až po Novohradské hory.

Ve středu 15.8.2007 jsme naložili kola do přívěsu a sebe do autobusu, jako obvykle před sídlem firmy, tedy na Doležalově náměstí ve Žďáře nad Sázavou.

   

Autobus nás vyložil ve Slavonicích a vzhledem k tomu, že denní čas už docela pokročil, zahájili jsme akci patřičným občerstvením.

Poté již nic nebránilo vyrazit na trasu příjemnou krajinou České Kanady přes Staré Město pod Landštejnem k hradu Landštejn a dále přes Novou Bystřici a Peršlák až do Chlumu u Třeboně.

Ačkoliv o většině účastníků našeho zájezdu lze říct, že jsou to staří známí, přesto je mezi námi několik nováčků. O prvním večeru vždy říkáme, že je to seznamovací večírek, je to však především příležitost k popovídání, zazpívání a naplánování programu na další dny.

Další den jsme si vystačili bez autobusové dopravy, vyrazili jsme přímo z Chlumu u Třeboně do výběžku Rakouska, který je odtud, co by kamenem dohodil. Většina z nás navštívila město Litschau a navzdory drobným defektům jsme si i tento den náramně užili.

 

Třetí den, tedy pátek 17.8.2007 byl jediným deštivým dnem z tohoto zájezdu. Částečně jsme ho strávili procházkami po Chlumu a blízkém okolí, odpoledne pak prohlídkou Třeboně a večer exkurzí v pivovaru Regent.

Čtvrtý den, sobota 18.8.2007, nás opět potěšil dobrým počasím. Bylo sice poměrně chladno, ale slunečno, tedy na cyklistiku zcela ideální. Autobusem jsme se dopravili, navzdory řadě objížděk, do Pohorské Vsi v Novohradských horách.

Trasa tohoto dne mířila po hřebeni Novohradských hor, přes Hojnou Vodu, Dobrou Vodu, Horní Stropnici do Nových Hradů a dále přes Suchdol nad Lužnicí do Chlumu. Vzhledem k tomu, že výchozí bod, tedy Pohorská Ves, má podstatně vyšší nadmořskou výšku, než cíl (Chlum u Třeboně), byla to velmi pohodová jízda, plná nádherných pohledů, poklidnou krajinou, většinou po úzkých asfaltových cestičkách s minimálním provozem.

Ti, kteří jeli nejkratší cestou, ujeli něco málo pod 50 km, řada z nás si cestu trochu prodloužila tím, že z Nových Hradů jsme nejeli přímo do Suchdola, ale kopírovali jsme státní hranici a najeli jsme k 70ti km. Tento den zhodnotila většina účastníků jako velmi příjemný.

Poslední večer věnujeme vždy společné zábavě a přijímání nových členů do klubu Černých duší. Tentokrát byl program ještě pestřejší, neboť Zdena Růžičková slavila kulaté narozeniny, dostala od nás dárek, pohostila nás a všichni se náramně bavili.

Pohled z okna ještě před svítáním posledního dne byl neuvěřitelně krásný a věštil další pěkný den. Posnídali jsme ve společné jídelně, zavazadla naložili do autobusu a na kolech se přemístili do osady Majdalena, kde jsme kola ponechali a přesedli do autobusu. Ten nás odvezl do Suchdola nad Lužnicí.

Rozhodli jsme se v tomto posledním dni k činnosti pro cyklozájezd trochu netradiční, tedy k plavbě po řece Lužnici. Z půjčovny v Suchdole jsme zapůjčili lodě a čekal nás 13ti km sjezd po čisté vodě, kdy se řeka klikatí písčitými meandry v rámci svého horního toku.

Ačkoliv většina účastníků zažívala takovou plavbu poprvé a měli z ní dokonce i obavy, v cíli bylo veselo a všichni si tento nový zážitek pochvalovali. Zbýval jen přesun na kolech do Třeboně, naložení kol a cesta domů.

 
Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 284996.