eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz
Článek  Změna internetového připojení
AutorČerný Pavel
Vznik07.08.2007 11:57,  poslední úprava 19.05.2013 11:10

Změna internetového připojení

Dne 6.8.2007 došlo ke změně, na kterou jsme se těšili už dlouhou dobu. K internetu jsme nyní připojeni prostřednictvím optického kabelu namísto dosavadního koaxiálního TV. Průchodnost 4MBPs je skvělá, je to skoro polovina toho, co ještě před pár lety bylo běžné uvnitř firem, v rámci lokálních sítí. A je to v obou směrech (dovnitř i ven), což u CaTV také nebyla pravda.

Když se tak rozhlížíme po různých firmách (našich zákaznících i obchodních partnerech) mimo Žďár, tak nutno říct, že SATT nás pěkně rozmazluje :-)
Poměr "rychlost připojení / měsíční poplatek" je opravdu velmi dobrý.
Platilo to i při připojení přes CaTV (kabel TV), u optiky je to ještě výraznější. Paráda.

Jaké to má dopady

Díky rychlému připojení můžeme m.j. přesunout webové prezentace ze serverů Sattu (ISP) na náš vlastní server a přejít na zcela novou vlastní technologii KaskRS. Znamená to, že veškerá data, která se zobrazují na webových stránkách, jsou uložena ve firemní databázi, nad kterou běží informační systém Kaskáda.

Obecně lze konstatovat, že stálé razantní zvyšování průchodnosti internetových připojení dává za pravdu našemu dřívějšímu rozhodnutí - pro Kaskádu nevytvářet off-line režim (pobočky firem apod) s dávkovými přenosy a synchronizacemi. Mnohem komfortnějším, spolehlivějším a efektivnějším řešením je přímé připojení k firemnímu serveru a práce on-line odkudkoliv, a právě k tomu zvyšování rychlostí vede.

Otevírá se zde také možnost, nabídnout vám provoz Vaší databáze na našem serveru. To může řešit problematiku firmy, která nemá solidně vybavené centrální pracoviště a potřebuje z různých míst přistupovat k firemní databázi.

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 368728.