eKaskáda

Hlavním naším produktem je firemní informační systém eKaskada, určený pro vedení firemní agendy libovolného subjektu.www.ekaskada.cz
O nás
Akce - foto

=================
Další fotoalba na portálu
Zonerama

RPO (archiválie)

Původním naším vlastním produktem, se kterým jsme začínali a který byl v provozu 27 let, byl
firemní systém RPO.

Podporu jsme ukončili v roce 2018, kdy počet uživatelských firem poklesl z původních cca 800 na několik jednotlivců.

Zrušena již byla i původní internetová doména rpo.cz, ale z nostalgie jsme původní webové stránky ponechali jako archiválii na adrese rpo.cerny-ps.cz.rpo.cerny-ps.cz
Článek  Stěhování firmy, 2005/05
AutorKršek Miroslav
Vznik30.06.2006 00:00,  poslední úprava 19.05.2013 11:10

Stěhování firmy, květen 2005

Po 14ti letech fungování firmy v hotelu Jehla (dříve hotelová ubytovna Žďas) dochází k přesunu sídla firmy na žďárské náměstí do bočního křídla bývalého městského úřadu.

Přípravná fáze trvala několik týdnů, zpočátku šlo pouze o likvidaci starých nepotřebných věcí, aby se toho stěhovalo co nejméně a postupně docházelo k balení veškerého firemního zařízení a vybavení do nesčetného množství krabic.

Samotný přesun od hotelu Jehla na náměstí byl na celé akci nejjednodušší. Jedna jízda Avií, která vezla větší nábytek a několik jízd dodávkou naplněnou krabicemi.

Byl krásný letní den a proto bylo možno všechno vyložit na ulici před budovou našeho nového sídla a odtud postupně podle připravených plánů stěhovat do jednotlivých místností. Vypadalo to jako na tržnici s nábytkem, děti z protější školky musela paní učitelka odhánět.

Závěrečná fáze - umístění veškerého nábytku a vybavení v nových prostorách, věšení polic, přebírání krabic, upevňování tabulí, ... a postupné přivykání na nové prostředí.

   

S výsledkem jsme spokojeni, nové sídlo je v centru města, prostory budovy s námi sdílí i několik dalších firem poskytujících služby podnikatelům. Doufáme, že další stěhování nenastane dřív než za mnoho let.

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 368714.